Північне шосе 8, Запоріжжя, Україна
+380 (97) 060-21-70
+380 (99) 126-44-00
Підготовка авто до зими
-
Залити рідину. В першу чергу піддаються перевірці: масло двигуна, трансмісії, рідини системи охолодження і бачка омивача скла. У багатьох виникає питання - яке масло рекомендують залити в Ланос? Як свідчить практика, для використання взимку краще підійдуть синтетичні масла. А для системи охолодження і омивача - "міцні" рідини для протистояння нічних морозів.
-
Перевірити акумулятор. У морозні дні акумулятор піддається сильним навантаженням. Холоду скорочують час його роботи, а іноді приводять у повну бездіяльність. Нескладна профілактика допоможе цього уникнути. Знадобиться перевірити чистоту клем на Ланосі (затягнути тугіше кріплення), перевірити напруга розімкнутого ланцюга (показник 12,5–12,9, як правило вважається нормальним). Не рекомендується включати на тривалий термін споживачі енергії холостого ходу (тим більше, при вимкненому двигуні).
-
Привести в порядок свічки. Від стабільної роботи свічок залежить ефективна робота двигуна і оптимальний витрата палива. Для цього треба не полінуватися - заїхати на СТО і попросити майстра перевірити дроти, а також іскру в свічках.
-
Оглянути щітки склоочисників. Видимість взимку безпосередньо пов'язана з безпекою їзди. Особливості нашого клімату (спека влітку, холод узимку) впливають на гумові частини «двірників» (склоочисників). У спеку вони буквально розсипаються, а взимку – оледеневают. Плюс до всього взимку дороги посипають агресивними матеріалами, частини яких розлітаються з-під коліс попереду їдуть машин, прямо на лобове скло, що помітно прискорює знос щіток двірників.
-
Замінити фільтри. В якості профілактики, на Ланосі рекомендується поміняти фільтри салону і фільтри двигуна. Якщо врахувати, що в холодну пору підвищується витрата палива, використовуйте новий фільтр салону для Авео, Ви будете дихати очищеним від міського пилу і смогу повітрям. Встановлення нового фільтра двигуна потрібна, щоб уникнути надмірної конденсації з-за перепаду температур. Нерідко надлишки води в двигуні стають причиною гідроудару та призводять до ремонту чи заміни двигуна.
-
Простежити за паливом. Намагайтеся максимально наповнити паливний бак. Таким чином можна уникнути накопичення конденсату, який особливо любить збиратися на стінках бака Ланоса. В іншому випадку результат буде у вигляді вийшов з ладу паливного насоса, куди потраплятиме вода під високим тиском.
-
Замінити шини. Питання зимових шин - популярний, але, як правило, відкладається на потім. Якщо у Вас планується далека поїздка пам'ятайте, що, приміром, у європейських країнах відсутність сезонних шин карається штрафом. У будь-якому випадку, сезонна заміна шин — це Ваша безпека. Що ж, запишіться в шинний центр як можна скоріше.
- Правила дорожнього руху в Україні не містять інформації про зміну шин на зимові. Кожен автовласник має сам подбати про це.
- Зчеплення – це посередник між «серцем машини» та коробкою передач. Робота механізму досить проста. При натисканні педалі водій, таким чином, на вижимний підшипник опосередковано впливає. Внаслідок цього від маховика відходить диск. Вал КПП обертатися таким чином перестає. Потім відбувається перемикання передач.